شرکت اکسیر تولیدکننده و مجری طیف گسترده ای از انواع پوشش های صنعتی – سرامیکی ، ساختمانی و چوبی با بیش از یک دهه فعالیت و با بهره گیری از فن آوری های روز دنیا ، مواد اولیه ، تجهیزات و دستگاه های مدرن و بروز ( تحت استاندارد اروپا ) و همکاریهای مداوم و مستمر با شرکت های معتبر اروپایی ، عضویت در انجمن های داخلی و بین المللی و با پشتوانه سالها تجربه و سوابق اجرایی خود ، موفق به اخذ گواهینامه ISO – ۹۰۰۱ :۲۰۰۸ از شرکت ITCC انگلستان گردید .

شرکت رنگسازی اکسیر توجه به محیط زیست و رعایت مقررات زیست محیطی را سرلوحه کار خود قرارداده و با ارزیابی و بررسی مواد اولیه ، بکارگیری تکنولوژی نانو و استفاده از  Additiveآلمانی ، تمامی تلاش خود را جهت بالا نگه داشتن سطح کیفی محصولات ، مصرف بهینه رنگ ها و پوشش های صنعتی و جلوگیری از ضایعات  بکار می گیرد .

مدیران شرکت اکسیر بر این باورند که با تکیه بر دانش روز جهانی و بکارگیری متخصصان مجرب وکارآزموده خود و برخورداری ازسیستم مدیریت کیفیت ، می بایست گامی در جهت رفع مشکلات صنعت در زمینه کنترل خوردگی و جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان بر دارند.

تمامی واحدهای اجرایی در این شرکت به صورت کاملا هدفمند و تحت استانداردهای بین المللی ، مدیریت شده و برنامه های راهبردی در تمامی سطوح اجرایی به صورت کاملاً دقیق تعیین و در حال اجرا می باشد.

کیفیت همواره بهترین انگیزه مشتریان برای انتخاب محصولات اکسیر بوده است و هدف از ایجاد این مجموعه تولیدی پاسخ به اعتماد مشتریان عزیز و تلاش جهت تحویل سریع ، دقیق و با کیفیت محصولات و در نهایت محافظت از سرمایه های ملی در مقابل عوامل جوی ، شیمیایی و مکانیکی         می باشد .

لازم به ذکر است محصولات این شرکت از نظر کیفیت و بهای تمام شده برای مصرف کننده قادر به رقابت با محصولات شرکت های معتبر خارجی می باشد .