کارخانه تولید رنگ جدول

کارخانه پوشش اکسیر پارسه تولیدکننده رنگ جدول و اولین کارخانه تولید رنگ جدول اقدام به فروش انواع رنگ جدولی در تمام استان های کشور کرده است.

کارخانه ی تولید رنگ جدول

کارخانه پوشش اکسیر پارسه در تمام استان های کشور دارای دپوی رنگ جهت خدمات بهتر به مشتریان خود است، برای خرید رنگ جدول با دفتر مرکزی ما تماس حاصل نمایید

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

۰۲۱-۲۲۰۲۰۱۶۴

۰۲۱-۲۲۰۴۳۲۹۳

۰۲۱-۲۲۰۵۱۶۶۹

۰۹۹۰۱۲۲۹۹۴۵

انواع رنگ جدولی

رنگ جدول پایه آب ( رنگ اکریلیک)

باتوجه به الودگی های زیست محیطی ناشی از حلال های صنعتی شرکت اکسیر پرگاس همگام با تکنولوزی روز جهانی با همکاری دانش پژوهان و مهندسین رنگ موفق به تولید و فرمولاسیون رنگ هایی با قابلیت شستشو، فاقد حلال و بر پایه ی آب نموده که آسیب کمتری به محیط زیست میرساند

این رنگ ها بر پایه ی رزین های پایه آب دوستدار طبیعت اکریلیک تهیه شده

رنگ جدول آلکیدی

فرمولاسیون ویژه جهت چسبندگی بهینه به سطوح جداول این رنگ ها بر پایه رزین های آلکیدی، صد در صد قابل شستشو و مقاوم در برابر آب تولید شده این رزین ها با اصلاحات انجام شده در واحد تحقیقات و توسعه ی شرکت اکسیر پرگاس با فرمولاسیون جدید بر پایه ی نانو تکنولوژی، با قابلیت چنگ زنی و چسبندگی بهینه شده جهت رنگ آمیزی سطوح جداول تولید شده و در اختیار پیمانکاران شهرداری قرار داده شده است.

ویژگی رنگ جدولی کارخانه اکسیر

  • ثبات رنگ ومقاوم در برابر اشعه UV(فرابنفش) ،و IR(فروسرخ)
  • قابل شستشو
  • قابلیت نفوذ کامل در منافذ جدول
  • حفاظت فیزیکی جدوال در مقابل عوامل تخریب محیطی
  • پوشش عالی و قیمت بسیار مناسب
  • فرمول بندی شده بر پایه ی نانو تکنولوژی
  • ماندگاری فوق العاده
  • استفاده از مواد اولیه مهندسی شده جهت حفظ فام رنگی طولانی مدت
  • میزان مصرف ۲۰۰ گرم بر متر مربع

امروزه توجه به تمام فاکتورهای زیباسازی، در شهرهای بزرگ و کوچک از الویت‌های مدیریت شهری به شمار می‌آید. یکی از مهم‌ترینِ این الویت‌ها، به حوزه رنگ آمیزی جداول و معابر شهری اختصاص می‌یابد. خوشبختانه در سال‌های گذشته با تغییر رویکرد مدیران شهری کشور عزیزمان ایران، شاهد پیشرفت‌های ملموسی بودیم که حداقل در شهرهای بزرگ، به راحتی قابل ملاحظه است.

کارخانه پوشش اکسیر پارسه” با توجه به نیاز کشور در این حوزه و همچنین ارتقای سطح کیفی خدمات زیباسازی شهری، از سال …. به صورت رسمی و با پشتوانه نیروهای متخصص، شروع به فعالیت کرد. هدف این مجموعه از ابتدا همگام‌سازی با متدهای جهانی و افزایش کیفیت متریال اصلی با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و روز دنیا در تولید رنگ و همچنین اجرا آن بوده است.

رنگ آمیزی جداول شهری، می‌تواند مناسب و همراه با هویت تاریخی و فرهنگی یک شهر انتخاب و اجرا شود، به عنوان مثال با تصمیم مدیریت وقت شهر تهران، در اواسط دهه هشتاد، شهر تهران به عنوان پایتخت کشور، با شعار «تهران، شهری برای فردا…!» تصمیم به تغییر رنگ جداول معابر اصلی و فرعی خود گرفت و از ترکیب رنگی سفید_مشکی به ترکیب رنگی سفید_سبز رسید، به طور کلی ماهیت زیباسازی شهر دچار دگرگونی شد که با تحقیقات به عمل آمده در همان سال، نتایج مثبتی را به همراه داشت و مورد رضایت عموم شهروندان قرار گرفت.

کارخانه پوشش اکسیر پارسه به عنوان تولیدکننده انواع رنگ جدول و تولیدکننده رنگ اکریلیک براق توانسته در زمانی کوتاه اعتماد و رضایت مصرف کنندگان رو جلب کند و با ارائه محصولی با کیفیت دین خود‌ را به زیباسازی شهر و‌ کشور از این طریق ادا کند. علاقمندان به همکاری با این مجموعه می‌توانند برای دریافت لیست خدمات و قیمت‌ها با همکاران واحد فروش ما تماس بگیرند.

با پوشش اکسیر پارسه، شهر را برای فردایی بهتر مزین می‌کنیم…

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

۰۲۱-۲۲۰۲۰۱۶۴

۰۲۱-۲۲۰۴۳۲۹۳

۰۲۱-۲۲۰۵۱۶۶۹

۰۹۹۰۱۲۲۹۹۴۵

 

[widgetkit id=”3″]