رنگ صنعتی از ترکیبات شیمیایی مختلفی در کارخانجات صنعتی تولید می شوند.معمولا برای جلوگیری از ساییدگی و خوردگی بدنه در صنایع  مانند بدنه کشتی ها ،رنگ آمیزی لوله ها و غیره به کار می رود.از مهمترین صنایع طرفدار رنگ صنعتی می توان به صنعت خودرو سازان و واگن سازی اشاره کرد.در بسته بندی های مواد غذایی در قوطی های کنسرو نیز از رنگ صنعتی برای جلوگیری از خوردگی و خراب شدن محتوای غذا در آن به کار می رود.

اجرای رنگهای صنعتی بر روی سطوح مختلف فلزی و سیمانی به منظور حفاظت آنها در برابر خوردگی و تغییرات فیزیکی – شیمیایی انجام می گیرد.رنگ های صنعتی علاوه بر حفاظت ، خواصی نظیر براقیت ، فام رنگ ، مقاومت در برابر اصطکاک و خراشیدگی و سایش و نیز مقاومت های شیمیایی و آب و هوایی را دارند.این محصول از پرمصرف ترین رنگ ها می باشد که در زندگی بشر استفاده می شود.

رنگ های صنعتی معمولاً به صورت مایع تولید شده و با استفاده از تجهیزات صنعتی مناسب ، بر روی سطح اعمال می گردند.زیر سازی در این نوع رنگ نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. زیرا با در نظر گرفتن قیمت بالای رنگ های صنعتی انتظار می رود تا مدت ماندگاری آنها بالا بوده و نیازهای ما را هم برآورده نماید.لذا چه در سطوح فلزی و یا سطوح بتنی لازم است قبل از اعمال رنگ ، بستر سازی مناسبی مطابق با استانداردهای بین المللی صورت گیرد.رنگ های صنعتی معمولاً در ۲ یا ۳ لایه و یا بیشتر اجرا میگردند.سیکل پیشنهادی برای هر سطح با توجه به نوع کاربری و خصوصیاتی که مورد نیاز ما است ، متفاوت بوده ضمن اینکه پایه ی این محصولات ممکن است اپوکسی ، پلی اورتان ، وینیلی ، آلکیدی ، سیلیکونی ، کلروکائوچو ، پلی استر و … باشد.

برخی از رنگهای صنعتی همچون اپوکسی ها و پلی اورتان ها دوجزئی بوده که طبق دستور العمل کارخانه تولید کننده با نسبت های متفاومت با یکدیگر ترکیب شده و سپس بر روی سطح اعمال می گردد و در برخی از موارد هم رنگ ها حلالی بوده و با روشهایی چون تبخیر حلال ، استفاده از انرژی تابشی uv ویا حرارت دهی به سختی لازم می رسند.

خصوصیات رنگهای صنعتی با توجه به پایه رزین آنها و نیز نوع پیگمنت و افزودنی های آن می تواند متفاوت باشد. خصوصیاتی همچون مقاوم به اسیدها و بازها ، نمک ، سایش ، نور uv خورشید ، حرارت و …) اما آنچه مسلم است ، کاربرد رنگ های صنعتی در صنایع ، از تخریب تاسیسات جلوگیری کرده و هر ساله مبالغ هنگفتی در هزینه ها ، صرفه جویی می شود.

گروه محصولکد محصولنام محصول
solvent free و سرامیکیpxp200sfرنگ بدون حلال بهداشتی solvent free
solvent free و سرامیکیPXP 250رنگ بدون حلال ضد اسید
آمین اپوکسیPXP 350پرایمر آمین اپوکسی
آمین اپوکسیPXP 355پوشش میانی آمین اپوکسی
آمین اپوکسیPXP 360پوشش نهایی آمین اپوکسی
آمین اپوکسیPXP 380رزین آمین اپوکسی
آمین اپوکسیPXP 350هاردنر آمین اپوکسی
آمین اپوکسیPXP 320پوشش رویه گلس فلیک GLASS FLAKE
لاک هاPXP 310لاک آمین اپوکسی
لاک هاPXP 305لاک آمید اپوکسی
لاک هاPXP 307لاک پلی یورتان
آمید هاPXP 346پوشش میانی آمید اپوکسی
آمید هاPXP 290پوشش رویه آمید اپوکسیTOP COAT
آمید هاPXP 255کولتار اپوکسی
پلی یورتانPXP 305رویه پلی یورتان صنعتی
پرایمر های حاوی زینکPXP 215زینک کرومات اپوکسی
پرایمر های حاوی زینکPXP 220زینک فسفات اپوکسی
پرایمر های حاوی زینکPXP 212زینک ریچ اپوکسی
پرایمر های حاوی زینکPXP 212زینک ریچ اپوکسی
پرایمر های حاوی زینکPXP 230زینک کرومات آلکیدی
پرایمر های حاوی زینکPXP 210زینک فسفات آلکیدی
آلکیدهاPXP 205رنگ سوله
آلکیدهاPXP 71ضد زنگ آلکید طوسی
آلکیدهاPXP 70ضد زنگ آلکید اخرایی
آلکیدهاPXP 206رنگ آلکید نرده و پل سفید
آلکیدهاPXP 206رنگ آلکید نرده و پل رنگی
تینرهاPXP 620تینر اپوکسی
تینرهاPXP 625تینرپلی یورتان
تینرهاPXP 626تینر شستشو 
تینرهاPXP 610تینر ترافیکی
تینرهاPXP 610تینر ترافیکی(بشکه ای)
تینرهاPXP 605تینر جدولی
تینرهاPXP 665تینر فوری
رنگ جدولیPXP 160رنگ جدول آلکیدی سفید
رنگ جدولیPXP 160رنگ جدول آلکیدی رنگی
رنگ جدولیPXP 195رنگ نما و جدول اکلریک پایه آب
محصولات ترافیکیPXP 190رنگ ترافیکی سرد دو جزئی سفید
محصولات ترافیکیPXP 190رنگ ترافیکی سرد دو جزئی رنگی 
محصولات ترافیکیPXP 177رنگ ترافیکی سرد تک جزئی رنگی
محصولات ترافیکیPXP 177رنگ ترافیکی سرد تک جزئی رنگی 
محصولات ترافیکیPXP 150چسب ترافیکی دو جزئی تابستانی
محصولات ترافیکیPXP 150چسب ترافیکی دو جزئی زمستانی

قیمت رنگ صنعتی

لیست قیمت رنگ های صنعتی

سایت جدید اکسیرپرگاس
www.exirpergas.com
برای اطلاع دقیق از لیست قیمت رنگ های ترافیکی لطفا با ما تماس بگیرید.

برای تماس کافیست روی شماره ها کلیک کنید

۰۲۱-۵۵۸۶۰۶۱۶

۰۲۱-۵۵۸۴۲۰۷۳

۰۲۱-۵۵۸۴۲۲۷۳

۰۹۹۰۱۲۲۹۹۴۵

علم شیمی پایه و اساس تولید رنگ صنعتی می باشد. این محصول از پرمصرف ترین رنگ ها ست که در زندگی بشر استفاده می شود.
رنگ های صنعتی معمولاً به صورت مایع تولید شده و با استفاده از تجهیزات صنعتی مناسب ، بر روی سطح اعمال می گردند.زیر سازی در این نوع رنگ نقش مهمی دارد. زیرا با در نظر گرفتن قیمت بالای رنگ های صنعتی انتظار می رود تا مدت ماندگاری آنها بالا بوده و نیازهای ما را هم برآورده سازد. پیش از اعمال رنگ بر روی سطوح فلزی یا بتنی ، بایستی بستر سازی مناسبی مطابق با استانداردهای بین المللی صورت گیرد.رنگ های صنعتی معمولاً در ۲ یا ۳ لایه و یا بیشتر اجرا میگردند.
برخی از رنگ های صنعتی همچون اپوکسی ها و پلی اورتان ها دوجزئی بوده که طبق دستور العمل کارخانه تولید کننده با نسبت های متفاوت با یکدیگر ترکیب شده و سپس بر روی سطح اعمال می گردد .
مزایای استفاده از رنگ های صنعتی:
پیشگیری از زنگ زدگی و خوردگی: یکی از راه های نگهداری و تعمیر دستگاههای صنعتی این است که از زنگ زدگی و خوردگی محافظت کنید. زنگ زدگی و خوردگی در نهایت منجر به آسیب دستگاه می شود که موجب خرابی طولانی مدت آن و اعمال هزینه های اضافی خواهد شد.

مقاومت در برابر آب و هوا: استفاده از رنگ های صنعتی به عنوان پوششی برای دستگاههای صنعتی منجر به مقاومت در برابر تغییرات ناشی از آب و هوا ، حفاظت در برابر آسیب های ناشی از رطوبت، باران اسیدی، خوردگی و غیره می گردد. رنگ های صنعتی مقاوم در برابر اشعه زیانبار UV می تواند بسیار کاربردی باشد.

حفاظت حرارتی: درجه حرارت بالا می تواند محیطی تهاجمی برای تجهیزات صنعتی ایجاد کند. خوشبختانه، تولیدکنندگان رنگ های صنعتی یک سری پوشش مقاوم در برابر حرارت ارائه کرده اند که حفاظت کافی در برابر شوک حرارتی و سایر مشکلات معمول در محیط های صنعتی را فراهم می کند.